МЕНЮ
Кошик

Камуфляжні футболки

Камуфляжні футболки відмінної якості. По відгукам наших клієнтів і нашим особистим відчуттям - дуже зручні футболки. Взагалі виробник Sols зарекомендував себе в Україні як лідер з якості футболок. А камуфляжні футболки CAMO відрізняються найвищою оцінкою якості. Жіночі та чоловічі моделі цих футболок дуже комфортні, рекомендуємо.
Бренд: SOLS
Камуфляжна футболка мультикам сірого кольору Camo Men від французького бренду Sols – це універсальна чоловіча модель з короткими рукавами. Її можна носити як самостійний предмет гардероба або використовувати як утеплювальний шар одягу в холодну пору року. Футболка має круглий виріз. Горловина зз..
883 грн
Бренд: SOLS
Камуфляжна футболка мультикам Camo Women від французького бренду Sols призначена для жінок-військових або тих, хто віддає перевагу стилю мілітарі. Це універсальна жіноча модель з короткими рукавами, яку можна носити як самостійний предмет гардероба або використовувати як утеплювальний шар од..
883 грн
Бренд: SOLS
Камуфляжна мультикам футболка сірого кольору Camo Women від французького бренду Sols призначена для жінок-військових або тих, хто віддає перевагу стилю мілітарі. Це універсальна жіноча модель з короткими рукавами, яку можна носити як самостійний предмет гардероба або використовувати як утеплюваль..
883 грн
Бренд: SOLS
Камуфляжна футболка мультикам Camo Women від французького бренду Sols призначена для військових або тих, хто віддає перевагу стилю мілітарі. Це універсальна чоловіча модель з короткими рукавами, яку можна носити як самостійний предмет гардероба або використовувати як утеплювальний шар одягу ..
883 грн
Бренд: SOLS
Камуфляжна мультикам футболка синього кольору Camo Women від французького бренду Sols – це універсальна жіноча модель з короткими рукавами. Її можна носити як самостійний предмет гардероба або використовувати як утеплювальний шар одягу в холодну пору року. Футболка має круглий виріз. Горловина з..
883 грн
Бренд: SOLS
Камуфляжна футболка мультикам синього кольору Camo Men від французького бренду Sols – це універсальна чоловіча модель з короткими рукавами. Її можна носити як самостійний предмет гардероба або використовувати як утеплювальний шар одягу в холодну пору року. Футболка має круглий виріз. Горловина з..
883 грн
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.