МЕНЮ
Кошик

Майки

Широкий вибір якісних базових майок та з принтами - це наш інтернет магазин Odega

Ми наносимо якісні та цікаві принти на майки європейських брендів, що давно зарекомендували себе на українському ринку, як одні з найкращих брендів одягу.

Ми часто оновлюємо наш асортимент, тож ви завжди можете підібрати для себе щось нове та цікаве.

Чекаємо на ваші покупки!

Бренд: SOLS
Топ жіночий SOL'S Cactus – це приталена майка зеленого кольору. Модель призначена для щоденного носіння та занять спортом. Майка-топ виготовлений в мінімалістичному стилі. Виріб має круглий виріз спереду. Спинка майже закрита, бретелі міцні й досить широкі. Горловина та пройми топа оброблені ріба..
358 грн
Бренд: SOLS
Майка спортивна чоловіча SOL'S Sporty TT men синього кольору – це зручна дихаюча модель, призначена для занять спортом та активного відпочинку. Майка пошита в мінімалістичному стилі. Виріб має прямий крій. Спереду – круглий виріз. Горловина і пройми майки оброблені бейкою. Спортивна майка виготовл..
248 грн
Бренд: SOLS
Майка чоловіча SOL'S Justin білого кольору – це зручна стильна модель, призначена щоденного носіння. Також в ній зручно займатися спортом. Майку часто використовують для прогулянок та активного відпочинку. Майка виготовлена в класичному стилі. Виріб має прямий крій, спереду – круглий виріз. Горлов..
251 грн
Бренд: SOLS
Майка жіноча SOL'S Jade білого кольору – це зручна модель, призначена для занять спортом та активного відпочинку. Оригінальна майка пошита в мінімалістичному стилі. Виріб має прямий крій й закриту спину. Низ майки заокруглений. Спереду – круглий виріз. Горловина і пройми моделі оброблені бейкою. ..
260 грн
Бренд: SOLS
Майка чоловіча SOL'S Justin синього кольору – це зручна стильна модель, призначена щоденного носіння. Також в ній зручно займатися спортом. Майку часто використовують для прогулянок та активного відпочинку. Майка виготовлена в класичному стилі. Виріб має прямий крій, спереду – круглий виріз. Горло..
311 грн
Бренд: SOLS
Майка жіноча SOL'S Jade пастельно-білого кольору – це зручна модель, призначена для занять спортом та активного відпочинку. Оригінальна майка пошита в мінімалістичному стилі. Виріб має прямий крій й закриту спину. Низ майки заокруглений. Спереду – круглий виріз. Горловина і пройми моделі оброблені..
188 грн
Бренд: SOLS
Майка чоловіча SOL'S Justin чорного кольору – це зручна стильна модель, призначена щоденного носіння. Також в ній зручно займатися спортом. Майку часто використовують для прогулянок та активного відпочинку. Майка виготовлена в класичному стилі. Виріб має прямий крій, спереду – круглий виріз. Горло..
298 грн
Бренд: SOLS
Майка жіноча SOL'S Jade кольору неоновий корал – це зручна модель, призначена для занять спортом та активного відпочинку. Оригінальна майка пошита в мінімалістичному стилі. Виріб має прямий крій й закриту спину. Низ майки заокруглений. Спереду – круглий виріз. Горловина і пройми моделі оброблені б..
297 грн
Бренд: SOLS
Майка чоловіча SOL'S Justin кольору кобальт – це зручна стильна модель, призначена щоденного носіння. Також в ній зручно займатися спортом. Майку часто використовують для прогулянок та активного відпочинку. Майка виготовлена в класичному стилі. Виріб має прямий крій, спереду – круглий виріз. Горло..
298 грн
Бренд: SOLS
Майка жіноча SOL'S Jade чорного кольору – це зручна модель, призначена для занять спортом та активного відпочинку. Оригінальна майка пошита в мінімалістичному стилі. Виріб має прямий крій й закриту спину. Низ майки заокруглений. Спереду – круглий виріз. Горловина і пройми моделі оброблені бейкою. ..
297 грн
Бренд: SOLS
Майка чоловіча SOL'S Justin сірого кольору – це зручна стильна модель, призначена щоденного носіння. Також в ній зручно займатися спортом. Майку часто використовують для прогулянок та активного відпочинку. Майка виготовлена в класичному стилі. Виріб має прямий крій, спереду – круглий виріз. Горлов..
298 грн
Бренд: SOLS
Майка чоловіча SOL'S Jazzy червоного кольору – це зручна стильна модель, призначена для занять спортом, активного відпочинку та щоденного носіння. Майка виготовлена в класичному стилі. Виріб має прямий крій, без бічних швів. Спереду – круглий виріз. Горловина і пройми майки оброблені рібаною. Мод..
357 грн
Бренд: SOLS
Топ SOL'S Justin women – це жіноча майка синього кольору в мінімалістичному стилі. Топ на бретельках має круглий виріз спереду. Також модель відрізняється наявністю глибоких вирізів на спині в районі бретельок. Горловина та пройми оброблені рібаною. Жіночий топ виготовлений зі 100% напівгребінної ..
173 грн
Бренд: SOLS
Топ жіночий SOL'S Cactus – це приталена майка бежевого кольору. Модель призначена для щоденного носіння та занять спортом. Майка-топ виготовлений в мінімалістичному стилі. Виріб має круглий виріз спереду. Спинка майже закрита, бретелі міцні й досить широкі. Горловина та пройми топа оброблені ріба..
289 грн
Бренд: SOLS
Топ SOL'S Justin women – це жіноча майка рожевого кольору в мінімалістичному стилі. Топ на бретельках має круглий виріз спереду. Також модель відрізняється наявністю глибоких вирізів на спині в районі бретельок. Горловина та пройми оброблені рібаною. Жіночий топ виготовлений зі 100% напівгребінної..
173 грн
Бренд: SOLS
Топ жіночий SOL'S Cactus – це приталена майка червоного кольору. Модель призначена для щоденного носіння та занять спортом. Майка-топ виготовлений в мінімалістичному стилі. Виріб має круглий виріз спереду. Спинка майже закрита, бретелі міцні й досить широкі. Горловина та пройми топа оброблені ріб..
358 грн
Бренд: SOLS
Топ SOL'S Justin women – це жіноча майка білого кольору в мінімалістичному стилі. Топ на бретельках має круглий виріз спереду. Також модель відрізняється наявністю глибоких вирізів на спині в районі бретельок. Горловина та пройми оброблені рібаною. Жіночий топ виготовлений зі 100% напівгребінної б..
251 грн
Бренд: SOLS
Легкий укорочений жіночий топ SOL'S MAEVA – це блакитна футболка в мінімалістичному стилі довжиною 50 см. Укорочений топ має глибокий круглий виріз і короткі рукави. Футболка прямого крою з бічними швами. Топ виготовлений зі 100% поліестеру. Виріб добре переться й швидко сохне...
143 грн
Бренд: SOLS
Топ жіночий SOL'S Cactus – це приталена майка чорного кольору. Модель призначена для щоденного носіння та занять спортом. Майка-топ виготовлений в мінімалістичному стилі. Виріб має круглий виріз спереду. Спинка майже закрита, бретелі міцні й досить широкі. Горловина та пройми топа оброблені рібан..
332 грн
Бренд: SOLS
Топ жіночий SOL'S Cactus – це приталена майка блакитного кольору. Модель призначена для щоденного носіння та занять спортом. Майка-топ виготовлений в мінімалістичному стилі. Виріб має круглий виріз спереду. Спинка майже закрита, бретелі міцні й досить широкі. Горловина та пройми топа оброблені рі..
289 грн
Бренд: SOLS
Легкий укорочений жіночий топ SOL'S MAEVA – це неоново-зелена футболка в мінімалістичному стилі довжиною 50 см. Укорочений топ має глибокий круглий виріз і короткі рукави. Футболка прямого крою з бічними швами. Топ виготовлений зі 100% поліестеру. Виріб добре переться й швидко сохне...
143 грн
Показано з 1 по 21 із 21 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.